BISTROW SAMYM SERCU GARNIZONU

Progres to nowe miejsce na mapie Trójmiasta, zlokalizowane w samym sercu dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz, na słynnym Garnizonie. W budynku byłej kantyny oficerskiej  stworzyliśmy nowoczesne wnętrze z jasną salą restauracyjną (na 50 osób) i przestronnym tarasem. Nazwa firmy nawiązuje do naszego ciągłego rozwoju, przenieśliśmy się z ul. Do Studzienki, gdzie przez wiele lat prowadziliśmy Family&Business Bistro - małe i kameralne bistro.

Wszystkich miłośników sezonowych potraw zapraszamy do naszego Bistro Progres, gdzie szef kuchni dba o nowości w karcie, w których nie brakuje produktów sezonowych. Wieloletnie doświadczenie i znajomość rynku pozwala nam wybrać produkty najlepszej jakości, pochodzące z lokalnych upraw. Dzięki czemu serwowane posiłki zachwycają smakiem i pozytywnie wpływają na cały organizm.

W trakcie wielu lat pracy nauczyliśmy się najważniejszej zasady - miejsce przede wszystkim tworzą ludzie, dlatego do swojego teamu zebraliśmy ludzi z ogromną pasją oraz dużym doświadczeniem (Norwegia, Stany Zjednoczone, 4 i 5 gwiazdkowe Hotele w Trójmieście), dzięki temu przywiązujemy uwagę do najdrobniejszych szczegółów, a obsługa jest kompleksowa i wyjątkowa.

Menu Progres Bistro Menu LUNCH DNIA
 
 
Godziny otwarcia restauracji: 
pn. - czw., niedz. 12:00 - 21:00*
pt. - sob. 12:00 - 22:00*

*godziny pracy Progresowej kuchni, bar działa do ostatniego gościa
 

Formularz kontaktowy