Bistro na gdańskim Garnizonie

Bistro Progres to nowe miejsce na mapie Trójmiasta, zlokalizowane w samym sercu dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz, na słynnym Garnizonie. W budynku byłej kantyny oficerskiej  stworzyliśmy nowoczesne wnętrze z jasną salą restauracyjną (na 50 osób) i przestronnym tarasem. Nazwa firmy nawiązuje do naszego ciągłego rozwoju, przenieśliśmy się z ul. Do Studzienki, gdzie przez wiele lat prowadziliśmy Family & Business Bistro – małą i kameralną restaurację.

Menu naszej restauracji

Do naszej restauracji na Garnizonie możesz udać się na zdrowy i pożywny lunch bądź wystawną kolację. Serwujemy potrawy sezonowe przygotowywane ze świeżych produktów sprowadzanych od lokalnych dostawców. Dbamy przede wszystkim o to, aby posiłki były nie tylko smaczne, ale również lekkie i pełnowartościowe. Karta jest ciągle uzupełniana o nowości, które zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów. Za jakość potraw odpowiada doświadczony szef kuchni. Zachęcamy do zapoznania się poniżej z kartą menu, a także z kartą menu „lunch dnia”, która jest zmieniana na bieżąco w każdym tygodniu. 

Menu Progres Bistro

 

Co wyróżnia naszą restaurację?

Nasze bistro od innych restauracji w Gdańsku odróżnia wyjątkowa obsługa. Zespół tworzą kucharze i kelnerzy, którzy zdobywali doświadczenie w najlepszych lokalach w kraju i na świecie – Norwegii, Stanach Zjednoczonych, 4- i 5-gwiazdkowych hotelach w Trójmieście. Dzięki temu mają Państwo gwarancję, że zostaną obsłużeni w pełni profesjonalnie – od wskazania stolika, poprzez przyjęcie zamówienia i pomoc w wyborze potrawy, aż po podanie dania i przekazanie informacji zwrotnej do kucharza. Przywiązujemy  uwagę do najdrobniejszych szczegółów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że na klimat restauracji składa się nie tylko wystrój i kuchnia, ale także ludzie. W Bistro Progres spotkają Państwo prawdziwych pasjonatów gastronomii!
Godziny otwarcia bistro na gdańskim Garnizonie:
poniedziałek - wtorek - 12:00 - 21:00*
środa - nieczynne
czwartek - 12:00 - 21:00*
piątek - sobota - 12:00 - 22:00*
niedziela - 12:00 - 21:00*

*godziny pracy Progresowej kuchni, bar działa do ostatniego gościa
 

Formularz kontaktowy

Uzyskaliśmy Subwencję Finansową


Polski fundusz rozwoju

 

Obiekt rekomendowany przez Mojekonferencje.pl