BISTROW SAMYM SERCU GARNIZONU

Progres to nowe miejsce na mapie Trójmiasta, zlokalizowane w samym sercu dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz, na słynnym Garnizonie, w budynku byłej kantyny oficerskiej przy ul. Słowackiego. Nowe miejsce, ale z tradycjami. Przenieśliśmy się z ul. Do Studzienki gdzie przez wiele lat prowadziliśmy Family&Business Bistro, małe i kameralne bistro i teraz rozwijamy skrzydła przenosząc się do nowego pięknego miejsca.

Nowoczesne wnętrze w zabytkowej bryle, przestronny zewnętrzny taras, jasna sala restauracyjna (na 50 osób) i malownicza okolica to największe, ale nie jedyne atuty.

Wszystkich miłośników sezonowych potraw zapraszamy do naszego Bistro Progres, gdzie szefowie kuchni Michał Chojnacki i Jordan Bach dbają o nowości w karcie, w których nie brakuje produktów sezonowych. Wieloletnie doświadczenie i znajomość rynku pozwala nam wybrać produkty najlepszej jakości, pochodzące z lokalnych upraw. Dzięki czemu serwowane posiłki zachwycają smakiem i pozytywnie wpływają na cały organizm.

W trakcie wielu lat pracy nauczyliśmy się najważniejszej zasady - miejsce przede wszystkim tworzą ludzie, dlatego do swojego teamu zebraliśmy ludzi z ogromną pasją oraz dużym doświadczeniem (Norwegia, Stany Zjednoczone, 4 i 5 gwiazdkowe Hotele w Trójmieście), dzięki temu przywiązujemy uwagę do najdrobniejszych szczegółów, a obsługa jest kompleksowa i wyjątkowa.

 

Formularz kontaktowy