Imprezy okolicznościowe

Sala bankietowa Progres w Gdańsku to świetne miejsce na organizację różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Nasza sala idealnie nada się na uroczysty obiad komunijny, organizację imienin, całonocną imprezę urodzinową czy organizację chrztu. Ze względu na wielkość obiektu jesteśmy w stanie wydzielić dla Państwa przestrzeń na spotkanie zarówno dla kilku, jak i ponad 100 osób.

Wyposażenie sali bankietowej

Na naszej sali bankietowej znajdują się eleganckie stoły i krzesła, a także stoliki pod słodki, zimny lub kawowy bufet. W zależności od Państwa upodobań oraz rodzaju imprezy, stoły i krzesła możemy udekorować czarnymi lub białymi obrusami i pokrowcami. Na sali wydzielona została także specjalna przestrzeń sceniczna. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem multimedialnym, wydajną klimatyzacją oraz szybkim łączem internetowym. To wszystko sprawia, że sala bankietowa Progres to nie tylko idealne miejsce na organizację imprez okolicznościowych w Gdańsku, ale także wszelkiego rodzaju spotkań i szkoleń firmowych. Jeżeli więc poszukują Państwo sali konferencyjnej – zapraszamy do kontaktu! Wielkość obiektu pozwala dopasować ofertę do Państwa wymagań i potrzeb. Całości dopełnia nowoczesna aranżacja: 

  • - egzotyczna roślinność, 
  • - eleganckie zasłony, 
  • - wiszące loftowe lampy,
  • - drewniane panele. 

Goście mają do dyspozycji przyległy taras, który cieszy się szczególnym zainteresowaniem w letnie wieczory, a także szatnię i przestrzeń powitalną. 

Lokalizacja sali bankietowej

W sali bankietowej Progres mają Państwo możliwość zorganizowania imprezy okolicznościowej na gdańskim Garnizonie! Lokalizacja umożliwia wygodny dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Nieopodal znajduje się przestronny parking, plac zabaw oraz park wraz z przepływającym przez niego potokiem Strzyża. Gdański Garnizon słynie z zabytkowej architektury oraz urokliwych aspektów przyrody. To idealne miejsce na rodzinną sesję zdjęciową lub krótki spacer. 

Formularz kontaktowy

Uzyskaliśmy Subwencję Finansową


Polski fundusz rozwoju

 

Obiekt rekomendowany przez Mojekonferencje.pl