IMPREZY INDYWIDUALNEURODZINY, KOMUNIE, IMIENINY

Sala bankietowa Progres na gdańskim Garnizonie to  świetne miejsce na organizację różnego rodzaju imprez okolicznościowych, Nasza sala idealnie nada się na uroczysty obiad komunijny, organizację imienin, całonocną imprezę urodzinową czy organizację chrztu. Ze względu na wielkość obiektu jesteśmy w stanie wydzielić dla Państwa przestrzeń na spotkanie zarówno dla kilku jak i ponad 100 osób.

Lokalizacja obiektu pozwala na wykorzystanie urokliwych aspektów przyrody oraz starego garnizonu szczególnie w przypadku rodzinnych sesji zdjęciowych. Jest to też idealne miejsce na krótki spacer po przyległym parku z przepływającym przez niego potokiem Strzyża. W bliskim sąsiedztwie znajduje się też plac zabaw i duży parking. Dojazd do naszej sali bankietowej jest prosty zarówno samochodem jak i komunikacją miejską.

Do Państwa dyspozycji jest nie tylko sala bankietowa, ale również przyległy taras, szatnia oraz przestrzeń powitalna. Dysponujemy również nowoczesnym sprzętem multimedialnym, wydajną klimatyzacją i szybkim łączem internetowym. Wielkość obiektu jest bardzo dużym atutem dzięki, któremu jesteśmy w stanie dopasować ofertę do Państwa wymagań i potrzeb. Ponadto nowoczesne wnętrze, zielona ściana z żywych roślin i eleganckie wyposażenie sali sprawdzi się idealnie jako oprawa Państwa uroczystości.

Formularz kontaktowy