IMPREZY FIRMOWESZKOLENIA, KONFERENCJE, LUNCHE, KOLACJE, PRZERWY KAWOWE

Sala Progres to idealne miejsce na organizację konferencji, spotkań biznesowych oraz imprez firmowych. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno przerwy kawowe, spotkania w formie koktajlowej, bankiety bufetowe jak również eleganckie kolacje serwowane. Dania serwowane na naszej sali przygotowywane są z najwyższej jakości produktów od lokalnych dostawców co pozwala dopasować menu do Państwa preferencji i wymagań.

Nasza sala bankietowa o powierzchni prawie 300 metrów kwadratowych pozwala na organizację spotkania nawet dla 180 osób – w formie zasiadanej. Istnieje również możliwość podzielenia sali dzięki dźwiękoszczelnej ścianie, to rozwiązanie sprawdzi się w przypadku chęci zorganizowania spotkania kameralnego w naszym obiekcie. Oprócz sali konferencyjnej do Państwa dyspozycji jest foyer, prywatny taras oraz przestrzeń umożliwiająca sprawną rejestrację Gości. Ogromnym atutem obiektu jest lokalizacja z licznymi parkingami, bazą noclegową, łatwym dojazdem samochodem lub komunikacją miejską.

Progres to miejsce wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny, klimatyzację i strefowe oświetlenie. Do Państwa dyspozycji oddajemy rzutnik wraz z ekranem, mikrofony, nagłośnienie oraz internet światłowodowy.

View the embedded image gallery online at:
https://www.progres-event.pl/spotkania-firmowe#sigProId41b9c7f9b8

Formularz kontaktowy