WESELANAJWAŻNIEJSZA IMPREZA W ŻYCIU

Wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Kilka miesięcy, a nawet lat planowania tak, aby jeden dzień zajął specjalne miejsce w naszej pamięci, by stał się wymarzony i idealny. Musimy jednak pamiętać, że nie wszystko da się przewidzieć i nie nad wszystkim zapanować samemu, dlatego każdej parze młodej przyda się wsparcie profesjonalistów, a może raczej pasjonatów.

Jako ekipa Progresu zorganizowaliśmy już setki wesel, w różnych miejscach, formach, koncepcjach i motywach. Jednak każde wesele traktujemy jako to pierwsze, jedyne i niepowtarzalne, żeby wspólnie przeżywać ten dzień razem z Parą Młodą i gośćmi weselnymi. To pasja pozwala nam nie wpaść w rutynę.

Sala bankietowa Progres, zlokalizowana w Gdańsku na słynnym Garnizonie to idealne miejsce na zorganizowanie wesela. Nowoczesne wnętrze w zabytkowej bryle mieszczące nawet 180 osób, zielona ściana stworzona z żywych roślin, rozległe okna i przyległy taras. Do tego nowoczesny sprzęt multimedialny, strefowe oświetlenie i nagłośnienie, a także wydajna wentylacja i klimatyzacja. Ogromnym atutem obiektu jest też lokalizacja z licznymi parkingami, bazą noclegową, łatwym dojazdem samochodem lub komunikacją miejską. Dania serwowane na naszej sali przygotowywane są z najwyższej jakości produktów od lokalnych dostawców co pozwala dopasować menu do Państwa preferencji i wymagań.

PROGRES sala z charakterem w Garnizonie

View the embedded image gallery online at:
https://www.progres-event.pl/wesele.html#sigProIdfbb5d5aa49

Formularz kontaktowy