Blog - informacje, artykuły i ciekawostki z branży eventowej

Smak i klimat Gdańska, czyli restauracja na Garnizonie

seo

Piszemy o wszystkim, na czym się znamy: imprezy okolicznościowe, sale konferencyjne, szkolenia, przerwy kawowe i spotkania biznesowe. Zakładając, że nasz blog przeznaczony jest dla przyszłych i obecnych klientów, piszemy o kwestiach praktycznych i technicznych – staramy się odpowiadać na pytania, które na pewno się pojawią. Dziś jednak napiszemy co nieco o sobie.

Czytaj więcej

Jakie ustawienie stołów wybrać podczas wesela?

seo

"Ależ to było piękne wesele". Takie słowa często padają z ust gości, którzy dopiero co bawili się na weselu. Sama taka uroczystość to bez wątpienia wyjątkowy okres w życiu młodych. Niemniej na samym przyjęciu weselnym bawią się także zaproszeni goście. Prawdę mówiąc, to często właśnie dla nich wyprawia się taką imprezę. Państwo młodzi chcą, aby zaproszone osoby dobrze się bawiły i miło wspominały ich wesele. Okazuje się, że samo ustawienie stołów może mocno wpłynąć na integrację między gośćmi. Zatem jakie ustawienie stołów wybrać? Spróbujmy znaleźć odpowiedź na to pytanie!

Czytaj więcej

Na co zwrócić uwagę wynajmując hotelową salę na wesele?

seo

Z roku na rok rośnie zainteresowanie wykorzystaniem sal w hotelach na miejsce organizacji ważnych imprez okolicznościowych jak na przykład wesela. Oferta tego typu placówek: ciekawa lokalizacja, wyposażenie i dodatkowe udogodnienia, jest bardzo atrakcyjna i może zachwycić niejedną parę młodą. Jak wybrać salę, aby była ona praktyczna i sprawdziła się podczas wydarzenia?

Czytaj więcej

Jak urządzić bankiet lub imprezę firmową?

seo

Urządzenie bankietu lub imprezy firmowej może wydawać się ogromnym wyzwaniem. Jak wygląda to w praktyce oraz o czym koniecznie trzeba pamiętać, aby było to możliwe? Serdecznie zachęcamy do lektury i poznania szczegółów w tym zakresie.

Czytaj więcej

Jakie wyposażenie musi zapewnić hotelowa sala konferencyjna?

seo

Każdy, kto choć raz był na szkoleniu wie, jak ogromne znaczenie ma to, jakie są warunki podczas szkolenia. Zła wentylacja, siedzenie w ścisku i tłoku, brak odpowiedniego nagłośnienia – to coś, co może zrujnować najlepiej zapowiadającą się konferencję. Podpowiadamy, jakie wyposażenie sali konferencyjnej jest pierwszym krokiem do sukcesu.

Czytaj więcej

Na co zwrócić uwagę przy wyborze sali szkoleniowej do wynajęcia?

seo

Spora część firm decyduje się zorganizować szkolenie firmowe w wynajętej do tego celu sali szkoleniowej. Rozwiązanie takie ma wiele zalet, jednak zanim podejmiemy decyzję o wynajmie przestrzeni na konferencję, warto zastanowić się, jakiej sali potrzebujemy oraz jakie powinno być jej wyposażenie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Czytaj więcej

Dlaczego spotkanie biznesowe w hotelu to dobry pomysł?

seo

Dobrze zorganizowane i poprowadzone spotkanie biznesowe może zapewnić nam sukces i pomóc nam w osiągnięciu zawodowych celów. Jak możemy je zorganizować, aby było udane i czy warto zorganizować je w hotelu? A jeśli tak, to jakie są argumenty przemawiające za tą opcją?

Czytaj więcej

Jak dobrze wypocząć po konferencji?

seo

Uczestnictwo w rozmaitych szkoleniach i konferencjach to ważny element podnoszenia swoich kompetencji zawodowych. Jednak nie samą pracą człowiek żyje, dlatego wyjazd służbowy można z powodzeniem połączyć z wypoczynkiem, jeśli pozwala nam na to harmonogram. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak to zrobić.

Czytaj więcej

Jak powinna być zorganizowana przerwa kawowa w trakcie konferencji?

seo

Czasy, gdy przerwa kawowa kojarzyła się jedynie z gorącą kawą oraz jednym lub dwoma rodzajami ciasteczek, odeszły już do lamusa. Obecnie przerwa kawowa to wyraz istniejących trendów w branży cateringowej, a także wyjście naprzeciw uczestnikom szkolenia. Jak zatem ją zorganizować, aby sprostać potrzebom uczestników i zapewnić im niezbędne przekąski i napoje?

Czytaj więcej

Czy urodziny warto zorganizować w restauracji?

seo

Minęły już czasy, kiedy impreza urodzinowa kojarzyła się głównie z kameralnym przyjęciem w zaciszu domowym. Obecnie coraz częściej solenizanci decydują się celebrować swoje urodziny w restauracji. Jakie zatem są korzyści z zorganizowania imprezy urodzinowej w lokalu? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Czytaj więcej