Blog - informacje, artykuły i ciekawostki z branży eventowej

Dlaczego spotkanie biznesowe w hotelu to dobry pomysł?

seo

Dobrze zorganizowane i poprowadzone spotkanie biznesowe może zapewnić nam sukces i pomóc nam w osiągnięciu zawodowych celów. Jak możemy je zorganizować, aby było udane i czy warto zorganizować je w hotelu? A jeśli tak, to jakie są argumenty przemawiające za tą opcją?

Czytaj więcej

Jak dobrze wypocząć po konferencji?

seo

Uczestnictwo w rozmaitych szkoleniach i konferencjach to ważny element podnoszenia swoich kompetencji zawodowych. Jednak nie samą pracą człowiek żyje, dlatego wyjazd służbowy można z powodzeniem połączyć z wypoczynkiem, jeśli pozwala nam na to harmonogram. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak to zrobić.

Czytaj więcej

Jak powinna być zorganizowana przerwa kawowa w trakcie konferencji?

seo

Czasy, gdy przerwa kawowa kojarzyła się jedynie z gorącą kawą oraz jednym lub dwoma rodzajami ciasteczek, odeszły już do lamusa. Obecnie przerwa kawowa to wyraz istniejących trendów w branży cateringowej, a także wyjście naprzeciw uczestnikom szkolenia. Jak zatem ją zorganizować, aby sprostać potrzebom uczestników i zapewnić im niezbędne przekąski i napoje?

Czytaj więcej

Czy urodziny warto zorganizować w restauracji?

seo

Minęły już czasy, kiedy impreza urodzinowa kojarzyła się głównie z kameralnym przyjęciem w zaciszu domowym. Obecnie coraz częściej solenizanci decydują się celebrować swoje urodziny w restauracji. Jakie zatem są korzyści z zorganizowania imprezy urodzinowej w lokalu? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Czytaj więcej