Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego

Family & Business Gastro Rent to stworzona przez nas wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego. Ofertę kierujemy do klientów z całej Polski. Zapewniamy profesjonalną obsługę, a także transport sprzętu na miejsce wydarzenia. W naszej wypożyczalni dostępny jest wszelkiego rodzaju sprzęt gastronomiczny – jeżeli nie mają Państwo doświadczenia w organizacji imprez, chętnie doradzimy, które przedmioty wybrać. Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego Family & Business Gastro Rent powstała z pasji do gastronomii i z potrzeby wynikającej z rynku. 

Wypożyczalnia sprzętu kateringowego

Jesteśmy również wypożyczalnią sprzętu kateringowego, konferencyjnego oraz piknikowego. Wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam realizować zamówienia nawet najbardziej wymagających klientów. Proponujemy atrakcyjne ceny, a także sprawny transport z naszego magazynu w centrum Gdańska. Dodatkowo jako jedyna wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego i kateringowego w Trójmieście zapewniamy mycie wynajętych przedmiotów w cenie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i podjęcia współpracy. 

Jaki sprzęt gastronomiczny i kateringowy wypożyczamy?

Proponujemy Państwu całkowicie nowy sprzęt gastronomiczny i kateringowy (m.in. zmywarki, piece, zamrażalki, ekspresy, polerki), a także liczne akcesoria, takie jak:

  • - porcelana i szkło,
  • - sztućce standardowe i premium,
  • - stoły ZOWN (lekkie i poręczne),
  • - krzesła klasyczne i składane,
  • - stoliki koktajlowe,
  • - tekstylia (obrusy, pokrowce na bufety, pokrowce na krzesła bankietowe),
  • - akcesoria barowe.

Powyżej zostały wymienione przedmioty, które najczęściej wypożyczamy. Jesteśmy jednak w stanie zapewnić każdy sprzęt, w zależności od potrzeb naszych klientów. 

Formularz kontaktowy

Uzyskaliśmy Subwencję Finansową


Polski fundusz rozwoju

 

Obiekt rekomendowany przez Mojekonferencje.pl